Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për iPhone Xs

Kodi i produktit:
246422
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646813
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XS
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është vendi më delikat në telefonin tuaj, kështu që ju duhet ta mbroni atë nga dëmtimet, gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe abrazionet e ndryshme. Folia është e qartë në ngjyrë dhe nuk prodhon shtrembërim të ngjyrës kur aplikohet në ekran. Është krejtësisht e qetë, kontrolli prekës i telefonit mbetet i pandryshuar. Gjithashtu i përfshirë në kutinë është një leckë për pastrimin e ekranit, lëngun e aplikimit dhe një spatul plastike për të zhvendosur flluska kur vendosën. Aplikimi është shumë i lehtë dhe të gjithë mund ta trajtojnë atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603646813
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone XS
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
APP-IPHXS-D
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE