Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për MOTOROLA Moto G7 Plus XT1965

Kodi i produktit:
260871
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649845
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Motorola Moto G7 Plus
I përdorshëm me markat:
Motorola

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Screenshield sjell folien mbrojtëse të përshtatur për celularin Motorola G7 Plus i cili arrinë të siguroj ekranin e tij nga gërvishtja apo dëmtimet e tjera të vogla pa e penguar funksionalitetin e plotë. Aksesori është i krijuar materiali i qëndrueshëm i cili është plotësisht transparent prandaj dhe nuk zbeh ngjyrat e ekranit dhe mund të vendoset lehtësisht pa ngjitës shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649845
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Motorola Moto G7 Plus
I përdorshëm me markat:
Motorola
Kodi:
MOT-MG7PLXT1965-D
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE