Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung A920 Galaxy A9

Kodi i produktit:
251401
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY A9
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-A920-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është vendi më delikat në telefonin tuaj, kështu që ju duhet ta mbroni nga gërvishtjet dhe shenjat e gishtërinjëve. ScreenShield është krejtësisht i qetë dhe plotësisht transparent, i cili ruan ngjyrat e ekranit dhe kontrollin e prekjes. I bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme, ai siguron jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY A9
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-A920-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE