Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung A920 Galaxy A9

Kodi i produktit:
251401
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY A9
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-A920-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është vendi më delikat në telefonin tuaj, kështu që ju duhet ta mbroni nga gërvishtjet dhe shenjat e gishtërinjëve. ScreenShield është krejtësisht i qetë dhe plotësisht transparent, i cili ruan ngjyrat e ekranit dhe kontrollin e prekjes. I bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme, ai siguron jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY A9
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-A920-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE