Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung Galaxy J6 2018

Kodi i produktit:
248177
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy J6 2018
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Screenshield sjell folien mbrojtëse të përshtatur për Samsung Galaxy J6 2018 i cili arrinë të siguroj ekranin nga gërvishtjet pa e penguar funksionalitetin e tij. Aksesori është i krijuar nga filmi i fuqishëm dhe transparent i cili nuk i zbeh nuancat e ngjyrave apo ndjeshmërinë e prekjes si dhe mund të vendoset lehtësisht mbi ekran pa pasur nevojë për ngjitës shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy J6 2018
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-J60018-D
Lansuar:
30. 10. 2018

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE