Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung Galaxy Tab S4 10.5 (T835)

Kodi i produktit:
248181
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603647605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab S4 10
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603647605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab S4 10
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-T835-D
Lansuar:
30. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE