Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung Galaxy Tab S4 10.5 (T835)

Kodi i produktit:
248181
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603647605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab S4 10
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është një pjesë shumë delikate për telefonin tuaj - dhe duhet të mbrohet. Kjo është arsyeja pse Screenhield vjen me një folie mbrojtëse që e mbron Samsung Galaxy Tab S4 10.5 (T835) nga dëmtimi, goditjet, gërvishtjet dhe në të njëjtën kohë parandalon mbetjen e gjurmëve të gishtave. Pllakat e ekranit janë plotësisht të qarta, prandaj nuk ka shtrembërim të ngjyrës kur aplikohet në ekran. Në të njëjtën kohë, folia është krejtësisht e qetë dhe siguron kontroll të qetë të telefonit tuaj celular. Aplikimi është shumë i lehtë dhe të gjithë mund ta bëjnë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8595603647605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab S4 10
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-T835-D
Lansuar:
30. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE