Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung J610 Galaxy J6+ (2018)

Kodi i produktit:
251399
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy J6+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-J610-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folia mbrojtës ScreenShield e dizajnuar për Samsung J610 Galaxy J6+ (2018), mbron ekranin e telefonit tuaj gjatë përdorimit, vendosjes në xhep, dëmtimit nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Këtë herë kompania ka vendosur që folia të jetë më rezistent se modelet paraprake. Kjo foli është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe plotësisht transparente, që mbulon gërvishtjet edhe më të vogla. Ka aplikim të lehtë dhe të shpejtë dhe nuk lë fluska ajri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy J6+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-J610-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE