Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung T590 Galaxy Tab A 10.5

Kodi i produktit:
251393
Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab A 10,5
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-T590-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është pjesa më delikate për tabletin tuaj, kështu që duhet të mbrohet nga gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe abrazionet e ndryshme. ScreenShield është e bute dhe plotësisht transparente. Besnikëria e imazhit dhe operacionet e prekjes seamless janë një çështje subjekti. E punuar me materiale te cilësisë së lartë dhe te qëndrueshme që i sigurojnë jetëgjatesinë. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab A 10,5
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-T590-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE