Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung T595 Galaxy Tab A 10.5

Kodi i produktit:
251394
Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab A 10,5
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-T595-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është vendi më delikat për tabletin tuaj, kështu që duhet të mbrohet nga gërvishtjet, shenjat e gishtave dhe goditjet e ndryshme. ScreenShield është krejtësisht e butë dhe plotësisht transparente. Besnikëria e ngjyrave të imazhit dhe operacionet me prekje të pandërprerë janë një çështje e sigurt. Është e bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme që siguron jetë të gjatë dhe është e dizajnuar për Samsung T595 Galaxy Tab A 10.5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Tab A 10,5
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-T595-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE