Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për UMAX VisionBook 10Wi-S

Kodi i produktit:
248179
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647582
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Umax VisionBook 10Wi-S
I përdorshëm me markat:
Umax

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është një vend shumë delikat për tabletin tuaj - dhe duhet të mbrohet. Kjo është arsyeja pse Screenhield vjen me një folie mbrojtëse që e mbron tabletin UMAX VisionBook 10Wi-S nga dëmtimi, goditjet, gërvishtjet dhe në të njëjtën kohë parandalon mbetjen e gjurmëve të gishtave. Pllakat e ekranit janë plotësisht të qarta, prandaj nuk ka shtrembërim të ngjyrës kur aplikohet në ekran. Në të njëjtën kohë, folia është krejtësisht e qetë dhe siguron kontroll të qetë të telefonit tuaj celular. Aplikimi është shumë i lehtë, pa fluska ajri dhe të gjithë mund ta bëjnë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647582
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Umax VisionBook 10Wi-S
I përdorshëm me markat:
Umax
Kodi i prodhuesit:
UMA-VB10WIS-D
Lansuar:
30. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE