Folie mbrojtëse ScreenShield për Xiaomi Mi Max 3

Kodi i produktit:
248178
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Max 3 Global
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603647667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Max 3 Global
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-MIMX3-D
Lansuar:
30. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE