Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Redmi 6 Global

Kodi i produktit:
246390
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi 6
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-REDNO6G-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie mbrojtëse është plotësisht transparente dhe shumë e përshtatshme për mbrojtjen e ekranit të telefonit tuaj nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjëve dhe depozitimi i papastërtive. Para aplikimit të folies ekrani duhet të pastrohet mirë dhe pastaj folia duhet të vendoset me kujdes në përputhje me ekranin për të mos krijuar fluska ajri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi 6
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
XIA-REDNO6G-D
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE