Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Spigen Neo Flex HD për Galaxy Note 9

Kodi i produktit:
243442
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809613762921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Note 9
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësi i ekranit për Galaxy Note 9 siguron mbrojtje për ekranin tuaj nga gërvishtjet, fërkimet dhe shenjat e gishtërinjve, si dhe është 100% transparente, nuk i ndryshon ngjyra. Kjo folie është shumë i qëndrueshme, ndërsa aplikim i saj është i thjeshtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809613762921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Note 9
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
599FL24732
Lansuar:
24. 8. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE