Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Asus Zenfone 4 ZE554KL

Kodi i produktit:
225657
EAN:
8595603641061

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie është zgjedhja revolucionare për të mbajtur ekranin e telefonit tuaj të paprekur për një kohë të gjatë. Kompania sjell një folie që është 100% e garantuar kundër gërvishjeve dhe ka qëndrueshmëri ekstreme. Ajo është plotësisht transparente kështu që nuk i ndryshon ngjyrat e ekranit, por edhe pse plotësisht transparente kjo folie mbulon gërvishjet e lehta në ekranin e telefonit tuaj. Folia është e dizajnuar për telefonin Zenfone 4 ZE554KL nga Asus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595603641061

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE