Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie për ekran Screenshield për ASUS Zenfone 5 Lite ZC600KL

Kodi i produktit:
240715
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603645922
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL
I përdorshëm me markat:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folie për ekran të ASUS Zenfone 5 Lite ZC600KL është një mënyrë revolucionare për të mbajtur ekranin e telefonit të mbrojtur për kohë të gjatë. Gëzoni një garanci 100% kundër gërvishtjeve me qëndrueshmërinë ekstreme të folies të krijuar nga polieterini. Transparenca e plotë nuk ndryshon ngjyrat e ekranit dhe mund të maskojë gërvishtjet e vogla. Ofron mbrojtje ndaj substancave me vaj, kështu që mund të konsumoni ushqim dhe ta përdorni telefonin në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603645922
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kodi i prodhuesit:
ASU-ZC600KL-D
Lansuar:
28. 7. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE