Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie për ekran Screenshield për NOKIA 1 (2018)

Kodi i produktit:
240708
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603645809
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 1 (2018)
I përdorshëm me markat:
Nokia

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folie për ekran të NOKIA 1 (2018) është një mënyrë revolucionare për të mbajtur ekranin e telefonit të mbrojtur për kohë të gjatë. Gëzoni një garanci 100% kundër gërvishtjeve dhe qëndrueshmërinë ekstreme të folies të krijuar nga polieterini. Transparenca e plotë nuk ndryshon ngjyrat e ekranit dhe mund të maskojë gërvishtjet e vogla. Ofron mbrojtje ndaj substancave me vaj, kështu që mund të konsumoni ushqim dhe ta përdorni telefonin në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603645809
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 1 (2018)
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi i prodhuesit:
NOK-12018-D
Lansuar:
28. 7. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE