Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për NOKIA 6.1 (2018)

Kodi i produktit:
240707
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603645694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 6.1 (2018)
I përdorshëm me markat:
Nokia

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folie për ekran të NOKIA 6.1 (2018) është një mënyrë revolucionare për të mbajtur ekranin e telefonit të mbrojtur për kohë të gjatë. Gëzoni një garanci 100% kundër gërvishtjeve me qëndrueshmërinë ekstreme të folies polieterini. Transparenca e plotë nuk ndryshon ngjyrat e ekranit dhe mund të maskojë gërvishtjet e vogla. Ofron mbrojtje ndaj substancave me vaj, kështu që mund të konsumoni ushqim dhe ta përdorni telefonin në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603645694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia 6.1 (2018)
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi i prodhuesit:
NOK-612018-D
Lansuar:
28. 7. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE