Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie ScreenShield për Blackberry KEY2 LE

Kodi i produktit:
256513
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
BlackBerry Key 2 LE
I përdorshëm me markat:
BlackBerry
Kodi:
BB-KY2LE-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresa mbrojtëse e ekranit është një mënyrë revolucionare për të mbajtur ekranin e telefonit të paprekur për një kohë të gjatë. Gëzoni 100% garanci dhe qëndrueshmëri të kësaj mbrojtëse, në të cilën prodhuesi siguron që të ndjehuni të lirë në përdorimin e pajisjes tuaj kudo. Transparenca e plotë e kësaj folie nuk do të ndryshojë ngjyrën e ekranit, por tashmë kjo mbrojtje revolucionare mund të j'u jap siguri më të madhe në mbrojtjen e telefonit tuaj. Vetitë kryesore: Aplikim i thjeshtë Mbulimi i gërvishtjeve që kanë ndodhur tashmë Qëndrueshmëri e lartë dhe transparencë e plotë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
BlackBerry Key 2 LE
I përdorshëm me markat:
BlackBerry
Kodi:
BB-KY2LE-D
Lansuar:
9. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE