Folie ScreenShield për Evolveo StrongPhone Z1

Kodi i produktit:
256501
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Evolveo StrongPhone Z1
I përdorshëm me markat:
Evolveo
Kodi:
EVO-STPHZ1-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Evolveo StrongPhone Z1
I përdorshëm me markat:
Evolveo
Kodi:
EVO-STPHZ1-D
Lansuar:
9. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE