Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie ScreenShield për IGET Blackview GBV5800 IGT-GBV5800-D

Kodi i produktit:
256496
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Blackview GBV5800
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi:
IGT-GBV5800-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pasi që ekrani është një nga pjesët më të rëdësishme të telefonit, atëherë duhet të keni mbrojtjen adekuate. Xhami mbrojtës ScreenShield i dizajnuar për modelin e telefonit iGET Blackview GBV5800 mbron ekranin e telefonit tuaj jo vetëm gjatë përdorimit dhe vendosjes në xhep, por edhe dëmtimit nga rrëshqitjet, përplasjet, plasaritjet dhe poashtu zgjat qëndrueshmërinë e ekranit. Këtë herë kompania ka vendosur që xhami të jetë më rezistent se modelet paraprake. Xhami ofron 100% transparencë duke paraqitur imazhin me kualitet maksimal dhe se pas përdorimit në xham nuk mbesin shenjat e gishtave apo nuk krijohen fluskat brenda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Blackview GBV5800
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi:
IGT-GBV5800-D
Lansuar:
9. 3. 2019

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE