Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Samsung G973 Galaxy S10

Kodi i produktit:
256457
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649524
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi i ekranit Screenshield vjen me material cilësor dhe mbron ekranin e telefonit tuaj nga dëmtimet e jashtme. Ky mbrojtës i ekranit vendoset lehtë si dhe është rezistent ndaj yndyrës dhe shenjave të gishtërinjëve. Mbrojtësi është ideuar për telefonat Samsung G973 Galaxy S10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649524
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-G973-D
Lansuar:
9. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE