Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie ScreenShield për Xiaomi Black Shark

Kodi i produktit:
256483
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Black Shark
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-BSHARK-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Screenshield sjell folien mbrojtëse të përshtatur për Xiaomi Black Shark i cili arrinë të siguroj celularin tuaj nga gërvishtjet pa e penguar funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është i krijuar nga filmi i kualitetit të lartë, është plotësisht transparent dhe nuk e zbeh ndjeshmërinë e prekjes apo nuancat e ngjyrave si dhe mund të vendoset lehtësisht pa përdorimin e ngjitësve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Black Shark
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-BSHARK-D
Lansuar:
9. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE