Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për XIAOMI Redmi 7

Kodi i produktit:
258316
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi 7
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-REDMI7G-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një folie mbrojtëse për telefon të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Screenshield. Ky produkt vjen enkas për telefon të llojit Xiaomi Redmi 7. Dallohet me një qëndrueshmëri të lartë dhe po ashtu ofron mbrojtje për pajisjen tuaj telefonike nga gërvishtjet dhe impaktet e mundshme. Ky produkt është 100% transparent.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Redmi 7
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-REDMI7G-D
Lansuar:
30. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE