Folie Spigen Film Neo Flex HD për Galaxy S10e

Kodi i produktit:
255758
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640251276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10e
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640251276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10e
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
609FL25694
Lansuar:
28. 2. 2019
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE