Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Spigen Film Neo Flex HD për Galaxy S10e

Kodi i produktit:
255758
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640251276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10e
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Telefonat e fundit celularë ekrane të brishta dhe lehtë mund të gërvishten ose shkëputen. Spigen sjell në treg folinë mbrojtëse të dedikuar vetëm për telefonat Galaxy S10e e cila mbron ekranin nga papastërtit, gërvishtjet dhe njollat e ndryshme, dhe tregon qendrueshmëri të madhe ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve. Folia mbrojtëse posedon ndjeshmëri dhe transparencë të plot 100%, dukshmëri të pastërt, lehtas vendoset dhe hiqet nga ekrani I telefonit tuaj. Gjithashtu është rezistente ndaj yndyrnave dhe nuk duken shenjat e gishtërinjeve, si dhe jep siguri për jetëgjatesi. Në paketë përfshihen të gjitha elementet e nevojshme për vendosjen e mbrojtëses.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640251276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10e
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
609FL25694
Lansuar:
28. 2. 2019
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE