Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie Spigen Film për Galaxy S10+

Kodi i produktit:
255705
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640251283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë janë pajisje të ndjeshme dhe duhet t'i kushtohet vëmendje mbrojtjes së tyre. Për këtë qëllim, prodhuesi i Spigen vjen me folien mbrojtës Neo Flex HD për telefonin celular Samsung Galaxy S10 +. Folia mbron telefonin tuaj nga gërvishtjet dhe shenjat e gishtave, në sajë të teknologjisë së vetë-riparimit. Është plotësisht transparente dhe ndikon në prekje. Paketa përmban 2 pjesë duke përfshirë edhe pajisjen për aplikimin e tyre. Vendosja e tyre në telefon do të jetë do të jetë e lehtë dhe e shpejtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809640251283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S10+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
606FL25695
Lansuar:
28. 2. 2019

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE