Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës ScreenShield për Alcatel 6077X Idol 4 PRO

Kodi i produktit:
224717
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie mbrojtëse është ideale për telefonat Alcatel 6077X Idol 4 Pro, me kombinim perfekt të qëndrueshmërisë dhe mbrojtjes. I këndshëm në prekje, 100% transparent, i pastër me vendosje shumë të mirë dhe të shpejtë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE