Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Huawei AP55S, microUSB - USB-C, e bardhë

Kodi i produktit:
247475
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6901443151691
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6901443151691
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5
Kodi:
04071417
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB Type-C
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Huawei

Bashkangjitja Kabllo Huawei AP55S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE