Kabllo Mcdodo Knight, microUSB në USB, 1.5m, e kuqe

Kodi i produktit:
256265
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6921002644051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi:
CA-4405

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6921002644051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi:
CA-4405
Lansuar:
5. 3. 2019
Lloji i kabllos:
Të dhëna
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
USB A (mashkull)
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE