Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Mcdodo Knight, microUSB në USB, 1.5m, e kuqe

Kodi i produktit:
256265
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6921002644051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi:
CA-4405

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo për telefona celularë dhe tableta me zgjerim microUSB. Nga ana tjetër, kabllo është e pajisur me USB A për transferimin e të dhënave me kompjuterin. Nëse e keni humbur kabllon origjinale ose keni dëmtuar atë dhe keni nevojë për një zëvendësim, kjo kabllo është ideale për juve. Gjatësia kabllos është 1.5 metër, kurse ngjyra e kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6921002644051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi:
CA-4405
Lansuar:
5. 3. 2019
Lloji i kabllos:
Të dhëna
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
USB A (mashkull)
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE