Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Philips, USB - micro USB, 1.2m, e zezë

Kodi i produktit:
270823
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
4895185631653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
4895185631653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.2
Kodi:
Phil-DLC4104U/10
Lansuar më:
24. 9. 2019
Lloji i kabllos:
Për karikim dhe transferim të të dhënave
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB A (mashkull)
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Kabllo Philips edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE