Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo SWISSTEN, USB-Lightning, 3m, e kuqe

Kodi i produktit:
263353
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8595217456976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo për të lidh pajisjet tuaja që kanë konektorët USB dhe lightning (për shembull iPhone apo iPad). Mund të karikoni iPhone/iPad-in tuaj përderisa është i lidhur me PC përmes portit USB. Kablloja ka gjatësi 3 metra dhe vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8595217456976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Kodi:
71527601
Lansuar:
19. 6. 2019
Lidhësit:
Lightning
Lloji i kabllos:
Për transferim të të dhënave, për lidhje
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com

Bashkangjitja Kabllo SWISSTEN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE