Kabllo Tribe Micro USB, 120 cm, Star Wars, BB-8, portokalli

Kodi i produktit:
224241
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8054392653230
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Kabllo e pësosur për adhuruesit e Star Wars për mbushjen e pajisjve tuaj dhe për transferimin e të dhënave të çfarëdoshme nga celular, tableti apo laptopi me shpejtësi deri në 480Mps.

Kjo kabllo vjen me konektor USB 2.0 dhe microUSB, gjatësi 120cm dhe me dizajn tejet unik të mbështjellur me plastikë të butë dhe me kapëse për bartje më të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8054392653230
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.2
Kodi i prodhuesit:
CMR23004
Lansuar:
13. 10. 2017
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Portokalli
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Tribe
Ueb-i i prodhuesit:
Tribe-tech.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Tribe Micro USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE