Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo USAMS SJ243 Lightning Smart Power Off 1.2m, e kuqe

Kodi i produktit:
267042
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6958444958439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447855

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo me cilësi të lartë për karikim dhe të dhëna, e cila është e pajisur me lidhës Lightning. Me mbështetjen Smart Power Off, ju nuk keni pse të shqetësoheni më që pajisjet tuaja të qëndrojnë të lidhura në karikues gjatë natës. Gjatësia e kabllos është 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6958444958439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447855
Lansuar:
9. 8. 2019
Lloji i kabllos:
Të dhëna, PSU
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Bashkangjitja Kabllo USAMS SJ243 Lightning Smart Power Off 1.2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE