Reduktues FIXED Link, microUSB në USB-C, i bardhë

Kodi i produktit:
257650
EAN:
8591680092925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FIXA-MC-WH
Lansuar:
22. 3. 2019
Prodhuesi:
FIXED

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me reduktuesin praktik FIXED Link, mund të personalizoni kabllon ose karikueisn tuaj microUSB për të punuar me pajisjet lidhëse USB-C. Ju nuk keni nevojë të blini kabllo të reja dhe të shtrenjta, thjesht përdorni përshtatësin FIX për të përmirësuar ato që keni në shtëpi. Adapteri është i përshtatshëm si për karikim ashtu edhe për transmetimin e të dhënave. Pajisja ka dimensione kompakte, rrip praktik dhe ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591680092925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FIXA-MC-WH
Lansuar:
22. 3. 2019
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE