Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Baseus Tiny Star Mini USB-C (30W), rozë

Kodi i produktit:
274818
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156297937
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues i vogël mbështet teknologjinë e përparuar të karikimit - Karikim i shpejtë (QC 3.0 + QC 2.0), SCP + FCP (Huawei), AFC (Samsung) dhe MTK (MediaTek), që do të thotë se, çipi inteligjent njeh pajisjen që ngarkohet dhe përshtatet me tensionin e kërkuar, duke kursyer energji ndërsa mbron baterinë. Dimensionet miniaturë prej 73 mm x 33mm dhe pesha e ulët e bëjnë ngarkuesin të lehtë për ta bartur, mbajtur atë me vete dhe shijuar cilësinë e tij në pothuajse çdo makinë, kurse doreza e palosur në pjesën e sipërme të ngarkuesit bën të lehtë tërheqjen e prizës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6953156297937
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
VCHX-B04
Lansuar:
7. 11. 2019
Lidhësit:
USB-C
Ngjyra:
Rozë
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE