Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues FOREVER, për makinë, USB, microUSB, 5V

Kodi i produktit:
256560
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495623492
Energjia maksimale A:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky karikues është dizejnuar për karikimin e telefonit apo tabletit gjatë kohës kur ngasni makinën tuaj. Karikuesi mbështet tensionin 12-24 volt, 5 volt output. Madhësia e kompakte dhe pesha e lehtë e bëjnë atë të këndshëm dhe është vetëm disa dhjetëra gramë.Vjen me kabllo me lidhësin microUSB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495623492
Energjia maksimale A:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Kodi:
GSM032689
Lajmërues LED:
Lansuar:
9. 3. 2019
Lidhësit:
USB
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE