Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Forever, 4x USB, 4.8A, TC-04

Kodi i produktit:
256552
EAN:
5900495668196
Energjia maksimale [A]:
4.8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Kodi:
GSM035807

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forever TC-04 është kokë e karikuesit i cili ju mundëson të rimbushni deri në 4 pajisje në të njëjtën kohë pasi mban 4x porte USB. Aksesori vjen me fuqi maksimale prej 4.8A, ju mundëson të rimbushni orë SMART, celularë, tableta apo çfarëdolloj aksesori teknologjik tjetër si dhe ju ofron mbështetje për teknologjinë "Fast Charging" për rimbushje të shpejtë të baterisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495668196
Energjia maksimale [A]:
4.8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Kodi:
GSM035807
Lansuar:
9. 3. 2019
Lidhësit:
USB
Numri i lidhësve USB:
4
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE