Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues Sandberg, 10W, i zi

Kodi i produktit:
256225
Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
5705730441127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
345

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 
Ju kurseni : 32.00   (56%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
56% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
5705730441127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
345
Karikim pa kabllo:
Kodi:
441-12
Lansuar:
7. 3. 2019
Lartësia [mm]:
6
Për t'u përdorur në:
Për zyrë
Trashësia [mm]:
215

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE