Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Sandberg Mini AC USB 1A BE, i bardhë

Kodi i produktit:
269628
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5705730440564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me USB karikuesin Sandberg Mini AC, ju keni një karikues në shtëpi sa herë që iPhone, iPod ose pajisja juaj tjetër USB nuk funksionon. Falë daljes USB, ju do të jeni në gjendje të ngarkoni pajisjen tuaj në mënyrë të sigurtë me këtë karikues të përshtatshëm AC, i cili përmban mbrojtje. Lidhësi i daljes është një port USB 1000 mA, dhe fuqia e tij e karikimit është 1000 mA. Ndërfaqja: 1 x USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5705730440564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
440-56
Lansuar:
12. 9. 2019
Lidhësit:
USB
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Sandberg

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE