Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Scosche, i telefonit, për makinë 18W, USB-C, PD 3.0

Kodi i produktit:
256054
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
0339910705232
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi Scosche vjen me dizajn elegant dhe karikon telefonin tuaj gjatë kohës kur jeni duke vozitur makinën tuaj. Qarqet e integruara mbrojnë pajisjen tuaj nga mbingarkesa dhe mbinxehja. Karikuesi siguron kohë të shpejtë të karikimit për pajisjet Power Delivery 3.0, me 18 watts deri në tre herë më shpejt se karikuesi USB konvencional.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
0339910705232
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
CPDC8-SP
Lansuar:
2. 3. 2019
Lidhësit:
USB-C
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE