Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues SWISSTEN CL, 2x USB, 4,8A,, i argjendtë

Kodi i produktit:
255374
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595217455146
Energjia maksimale [A]:
4.8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikues praktik për veturë me trup metalik dhe dy konektorë USB. Karikuesi lidhet në prizën e ndezësit të cigareve të veturave dhe ofron rrymë dalëse deri në 4.8 A. Nëse mbushen dy pajisje, rryma përgjysmohet. - Tensioni hyrës: 12 V - 24 V; - Tensioni dalës: 5 V; - Tensioni maksimal dalës: 4.8 A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595217455146
Energjia maksimale [A]:
4.8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
20114100
Lansuar:
27. 2. 2019
Lidhësit:
USB
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE