Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues wireless BigBen Force, i hirtë

Kodi i produktit:
277026
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3571211390015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikues wireless elegant me mbështetje për karikim Qi për energji të shpejtë dhe të besueshme të pajisjeve mobile që mbështesin këtë funksion. Karikon mbi 2 deri 3 herë më shpejt se një karikues standard. Ky karikues ofron sipërfaqe optimale të karikimit falë 3 mbështjelljeve të transferimit, dhe ofron mundësinë për të ngarkuar telefonin inteligjent tuaj shpejt dhe me efikasitet, horizontalisht dhe vertikalisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3571211390015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Karikim të shpejtë:
Kodi:
8bFPINDUHOMEFASTG
Lansuar:
5. 12. 2019
Prodhuesi:
Bigben

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE