Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse dhe karikues GoGEN

Kodi i produktit:
240823
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6.3
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
EAN:
8590393280308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
85 mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse dhe karikues GoGEN Mbajtësja dhe karikuesi GoGEN është një zgjedhje e përkryer për telefon. GoGEN është me të vërtetë i gjithanshëm, kushti i vetëm është një ekran diagonal nga 4 në 6.3 inç. Mbështet ngarkimin pa tel të shpejtë 10W të energjisë. Është kompatibil me shumicën e pajisjeve celulare që kanë mbështetje pa tel të ngarkimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6.3
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
EAN:
8590393280308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
85 mm
Gjerësia [mm]:
145
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
GOGMCH05WQ
Lansuar:
9. 8. 2018
Lartësia [mm]:
150
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për xham të përparëm
Mbajtëse për:
Celularë
Pesha [kg]:
0,19
Prodhuesi:
GoGen
Trashësia [mm]:
70

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE