Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Vanguard ALTA BCS - 11x11 cm

Kodi i produktit:
249354
Dizajnuar për:
Objektivy, príslušenství
EAN:
4719856246253
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
VA01716

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vanguard Alta BCS është çantë praktike me rezistencë ndaj ujit e cila ju mundëson të bartni kamerën tuaj me aksesorët e saj me siguri dhe lehtësi të plotë kudo që shkoni. Aksesori është i krijuar nga poliesteri dhe TPU-ja e kualitetit të lartë, ka madhësi të brendshme prej 105 x 35 x 115 mm për të zënë kamerën me aksesor me rehati si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Objektivy, príslušenství
EAN:
4719856246253
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
VA01716
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Najlon, polister
Ngjyra:
Zezë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE