Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf dy-pjesësh Samsung për Note 8, i kaltër

Kodi i produktit:
220631
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY Note 8

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një këllëf mbrojtës për Samsung Note 8, i cili mbron telefonin tuaj nga gërvishtjet. Forma e hollë, dhe dizajni i tij përshtaten mirë me telefonin. Pjesët individuale të 2Piece Cover janë lehtësisht të vendosura në telefon dhe pastaj zëvendësohen lehtësisht - për shembull, me një pjesë me ngjyra të ndryshme. Mini pinjollët në pjesën e brendshme të mbulesës sigurojnë që pjesët të mos rrëzohen nga telefoni kur vendosen.

Vlerësimet

Detajet teknike

I përdorshëm me:
Samsung GALAXY Note 8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE