Këllëf dypjesësh Samsung për Note 8, i kaltër

Kodi i produktit:
220631
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY Note 8

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

I përdorshëm me:
Samsung GALAXY Note 8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE