Mbështjellës Spigen Thin Fit për Galaxy Note 8, artë

Kodi i produktit:
221843
EAN:
8809522199498

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi Spigen vjen me material të cilësisë së lartë dhe mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron pjesën e pasme të telefonit tuaj si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Mbrojtësi vjen me ngjyrë të artë për telefonat Galaxy Note 8.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8809522199498

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE