Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojëse FIXED Story për Xiaomi Mi9 SE, e kaltër

Kodi i produktit:
277286
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680105977
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 9 SE

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët Xiaomi Mi9 SE. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, është e përbërë nga silikoni i qëndrueshëm dhe ka trashësi 1.3mm. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Mbrojtësja vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680105977
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi 9 SE
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
FIXST-450-BL
Lansuar:
6. 12. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE